Domů

PŘEPRAVA TĚŽKÝCH A NADMĚRNÝCH NÁKLADŮ

PŘEPRAVA ZEMĚDĚLSKÝCH, STAVEBNÍCH A NADROZMĚRNÝCH STROJŮ A ZAŘÍZENÍ


Úvod
O nás
Fotogalerie VETEX Point Cerhovice Kontakt

Pozemek ke spolupráci
Přeprava těžkých a nadměrnných nákladů

O NAŠÍ SPOLEČNOSTI

Dovolte mi touto cestou představit firmu Vetex s.r.o. Jsme ryze Česká rodinná spediční firma zabývající se přepravou zemědělské techniky, traktorů, malotraktorů, kombajnů, seček, řezaček, nakladačů a všech ostatních strojů, včetně nadrozměrných přeprav v Evropské Unii, Rusko, Moldava, Ukrajina a Bělorusko.

V roce 2000 jsme získali větší pozici na tomto trhu a rozšířili nabídku o přepravy všech druhů zemědělské techniky včetně nadrozměrů , díky vstupu do EU a partnerství se zahraničními kolegy - dopravci. Dále jsme začali nabízet služby v přepravě námořních kontejnerů mezi jednotlivými kontinenty.

Vzhledem k znalostem se nám stále více osvědčuje přímý kontakt (samozřejmě po Vašem souhlasu), s vašimi dodavateli pro urychlení komunikace a celého transportu Vašeho zboží. Tím získáte větší operační prostor pro Vaše podnikání, nemusíte přemýšlet o přepravě a my službu garantujeme. Toto vše samozřejmě na základě smlouvy, která ale není podmínkou. Můžete si nás vyzkoušet, zadat pouze jednu přepravu nebo jen malé množství přeprav a pokud by jste nebyly spokojeni, můžete nás kdykoliv vyměnit.

Proto doufáme, že využijete našich přepravních služeb a obrátíte se na nás.

Petr Helt
jednatel společnosti